ریپل ، رمزارز ریپل ، ماینینگ ، کریپتو ، بازار کریپتو ،قیمت بیتکوین ، بیت کوین

شرکت زیرساخت پرداخت های بلاک چِین Ripple، از آخرین نسخه XRP Ledger رونمایی کرد.

Stewarded، پروتکلی با منابع باز است که توسط شرکت Ripple از طریق شبکه اینترنتی بدون نیاز به سرور مرکزی همراه با XRP به عنوان رمز پل ارتباطی اصلی محافظت می‌شود.
طبق نسخه‌ای که Ripple به تازگی منتشر کرده ورژن 1.2.0 این Ledger تغییراتی کرده است از جمله ساخت شبکه‌ای با مقاومت بیشتر در برابر نظارت سخت گیرانه  به این معنی که هیچ کسی نمی‌تواند به تنهایی تصمیم بگیرد معاملاتی موفق بشوند یا شکست بخورند و هیچ کسی نمی‌تواند معامله‌ای را پس از اضافه شدن به Ledger تغییر بدهد و یا با معامله‌ای دیگر جایگزین بکند.آخرین نسخه XRP Ledger  ارز دیجیتال ریپل ارز دیجیتال بیت کوین رمزارز ریپل

Ripple در این نسخه می‌گوید:"در حال حاضر مقاومت زیادی در برابر تلاش های نظارت سخت گیرانه، با انتشار نسخه 1.2.0 از XRP Ledger ایجاد شده است. سرورها حالا دیگر قادر به شناسایی خودکار تلاش های نظارتی معاملات هستند و می‌توانند درباره افزایش شدت معاملاتی که به باور یک سرور باید بعد از چندین دور در Ledeger  قرار داده بشود، هشدارهایی بدهند."
نسخه 1.2.0 همچنین آستانه را برای مشارکت‌کنندگان در شبکه‌ای که درگیر امضا کردن معاملات‌‌اند کاهش می‌دهد. اصلاحیه رزرو چند امضایی (MultiSignReserve) بدین معنی است که صاحبان لیست‌های امضاکننده در روش مجوز چندامضایی می‌توانند فقط با رزرو 5 ریپل XRP مشارکت داشته باشند که پایین‌تر از XRP 15-50 است.
نسخه جدید همچنین آپدیت‌ها و اصلاحیه‌های کمتری به همراه رفع اشکال‌ های جزئی فهرست می‌کند. Ripple اعلام کرد که از کدبِیس‌های آپدیت شده استقبال می‌کند و به کسانی که نقص‌های برنامه را بفهمند پاداش می‌دهد.
اپراتورهای سرورهای XRP Ledger باید تا 27 فوریه به نسخه 1.2.0 ارتقا پیدا بکنند تا به گفته شرکت از "تداوم خدمات اطمینان حاصل بشود". مشارکت¬کنندگانی که ارتقا پیدا نکنند، بلاک شده و ممکن است داده‌های نامعتبر دریافت بکنند.

نمودار کریپتو از قیمت ارز دیجیتال ریپل رمزرز بلاکچین خود Ripple از ساعت 22:00 روز چهارشنبه، فوریه 13، تمام سرورهای XRP Ledger خود از جمله بخش‌های خصوصیش را ارتقا بخشید.رابطه شرکت با XRP بارها یک رابطه تقلبی را ثابت کرده است. ریپل  قصد دارد از این که به عنوان "ایده پرداز رمز و کد" شناخته بشود فاصله بگیرد چرا که گفته می‌شود ریپل یک رمزارز یا کریپتو نیست بلکه یک دارایی دیجیتالی است، اگرچه رمز و کدها این پتانسیل را دارند که توسط کمیسیون امنیت و مبادلات ارز آمریکا امنیتی تلقی بشود.
به گزارش بلومبرگ در آپریل 2018 ، "مادامی که این کوین شرط مالکیت در Ripple را نشان نمی‌دهد این نگرانی وجود دارد که رابطه نزدیک بین آن‌ها همچنان ممکن است باعث بشود که XRP به نظر تنظیم کنندگان، امنیتی باشد".
سرمایه گذاران بابت این موضوع به شرکت شکایت کرده‌اند و دادخواستی شامل تمام این ادعاها در ماه نوامبر گذشته به دادگاه فدرال فرستاده شد.
به رغم وجود این مسائل، ریپل موفق به جذب اعضای جدیدی در بخش محصولات RippleNet شده و در حال حاضر بیش از 200 عضو دارد. در ماه گذشته، اولین بانک، Exim مبتنی بر U.K.، گفت که از XRP برای پرداخت هایش استفاده می‌کند.
XRP به عنوان سومین ارز کریپتو حال حاضر بازار، در حال حاضر در حدود 0.30 دلار معاملات می‌کند، طبق اطلاعات سایت CoinMarketCap – که 92 درصد از بیشترین مقدار گذشته خود یعنی 3.80 دلار در ژانویه 2018 کاهش داشته است.

این مطلب توسط تیم ترجمه ماینرتک تهیه گردیده است و هرگونه بازنشر تنها با ذکر منبع مجاز است.