سامسونگ و ولت ارزدیجیتال ، گوشی s10 سامسونگ با کیف پول سخت افزاری رمزارز ، سامسونگ و دنیای رمزارز ، samsung cryptocurrency ، بررسی ولت های سخت افزاری سامسونگ ، معرفی ولت سخت افزاری سامسونگ ، گوشی اس 10 سامسونگ و بیت کوین


بدون شک یکی از بزرگترین نام‌ها در عرصه‌ی تجارت جهانی، سامسونگ است. برندی چند ملیتی که در کره‌ی جنوبی فعالیت می‌کند و به گفته‌ی شرکت بین‌المللی داده (IDC) عنوان بیشترین تعداد گوشی فروخته‌شده را در سال 2018 را به خود اختصاص داده‌است و تازگی به حمایت و پشتیبانی از پروژه‌ها‌ی ارزی دیجیتال شناخته می‌شود پروژه‌هایی مانند CryptoKitties  و AERGO. آنها همچنین در حال ساخت تراشه‌های آسیک استخراج ارز دیجیتال با همراهی شرکت کانادایی اسکوایر ماینینگ هستند. نشریه‌ی دیلی هودل در گزارشی به تاریخ بیست فوریه خبر داد که ازین پس دستگاه‌های گلکسی اس10 که گل سرسبد محصولات سامسونگ هستند، کلیدهای خصوصی ارز دیجیتال را پشتیبانی خواهند کرد. بر این مبنا سامسونگ موتور جنبش جهانی بلاک‌چین را به سطح مصرف کنندگان هدایت خواهدکرد.

معرفی گوشی سامسونگ s10 ، سامسونگ اس 10 ، ولت گوشی سامسونگبه نقل از شرکتگلکسی اس10 با درجه‌ی دفاعی ناکس سامسونگ ساخته شده است و حافظه‌ی ذخیره سازی امنی دارد که بوسیله‌ی سخت‌افزار پشتیبانی می‌شود و قابلیت محافظت از کلیدهای شخصی شما برای بهره‌برداری از سرویس بلاک‌چین موبایل را فراهم می‌کند.
این یک پاراگراف بسیاری از هواداران ارز دیجیتال و بلاک‌چین را به وجد آورد  چرا که این مسئله‌ موید گستردگی پذیرش این فعالیت در آینده است.
در اینجا سه راهی که سامسونگ بوسیله‌ی آنها موانع بر سر راه آینده‌ی جهانی رمزارز دیجیتال وجود دارد را برطرف می‌کند را بررسی خواهیم کرد.


1-سامسونگ کیف پول‌های دیجیتال را برای افرادی که عضو این سامانه نیستند هم به ارمغان می‌برد.
حوزه‌ی ارز دیجیتال از سال 2017-18 به دنبال عمومی کردن و فراگیری در نمونه‌های بیشتر است. بخشی از آن بخاطر سرمایه‌گذارانی است که به امید ادامه‌ی روند صعودی افزایش ارزش بیت‌کوین مشارکتی وارد این حوزه شده‌اند.
در شرایطی که پیش‌بینی می‌شود بازار بیت‌کوین وارد فرایند نزولی به اصطلاح "زمستان ارز دیجیتال" شود، سامسونگ با انتشار این اطلاعیه روحی تازه به مناسبات در این حوزه دمیده است.
سامسونگ می‌تواند کیف پول‌های بلاک چین را تا 100% افزایش دهد.
به گزارش نشریه مشیبل، سامسونگ بیش از سی میلیون نسخه گلکسی اس9 را فقط در سه ماهه‌ی اول سال 2018 به فروش رسانده است. با وجود اینکه این پایین ترین میزان فروش برای سامسونگ پس از تولید گلکسی اس3 است، اما این رقم برای بازار ارز دیجیتال و فضای بلاک‌چین یک رقم بسیار بزرگ تلقی می‌شود.
تصور کنید که 30 میلیون نفر در معرض آشنایی و مواجه با ارز دیجیتال و بلاک‌چین قرار می‌گیرند.
در اینجا باید چند نکته را در نظر بگیریم:
بر مبنای آمارهای منتشر شده، تعداد کاربران کیف‌پول بلاک‌چین در پایان دسامبر 2018 عددی در حدود 32 میلیون نفر است، این تعداد می‌تواند پس از انتشار گلکسی اس10 حداقل دو برابر شود.
باید به یاد داشته باشیم که تمام کاربران گلکسی جدید از کیف پول استفاده نخواهند کرد اما این قابلیت بدون شک باعث افزایش میزان توجه و علاقمندی به این حوزه خواهدشد.
ارزهای دیجیتال و بلاک چین در سراسر سال 2018 مورد توجه و بحث رسانه‌های جریان اصلی بودند. بنابراین تصور این مسئله که اکثریت قریب به اتفاق کاربران ایده‌ای از چیستی بلاک‌چین و ارز دیجیتال داشته باشند، سخت نیست واین خود اساسی برای کنجکاوی شکوفایی بیشتر برای انسان است.

سامسونگ و سرمایه گذاری بر بلاکچین ، کیف پول سخت افزاری سامسونگ

دسترسی بیشتر و آسان‌تر به عنوان فاکتوری جالب
داشتن نسخه‌ای از کیف پول بر روی گوشی موبایل، انجام فعالیت‌های مربوط به ارز دیجیتال را برای عموم افراد آسان‌تر می‌کند. به خصوص از آن جهت که امروز تلفن‌ها بدل به اشیایی شده‌اند که ما آنهارا همه جا با خود می‌بریم و دائما با ما هستند تا جایی که ما کلیدهایمان را بیشتر از گوشی‌هایمان گم می‌کنیم.
وظایفی که کریپتو می‌تواند انجام دهد واضح است، انجام معاملات و طبقه بندی فرایندهای مرتبط با ارز دیجیتال در این حیطه می‌گنجد. هرچند که احتمالا اکثریت افراد موافق هستند که نگه‌داری از کیف‌پول ارز دیجیتال و اطلاعات درج شده در آن بر روی گوشی همراه امن نیست بنابراین توصیه نمی شود که همه‌ی اطلاعات مربوطه را بر روی گوشی خود ذخیره کنید.
همیشه یک کیف پول سخت‌افزاری را در نظر بگیرید. زمانی که این به دست کابران جدید کرپیتو برسد آنها دسترسی و سهولت استفاده بیشتر با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ی مامبو- جامبو را ترجیح می‌دهند.
مثالی که در این باره به ذهن من می‌رسد این است که فرض کنید که کامپیوترهای تان را خودتان بسازید. بسیار ارزانتر تمام خواهد شد و ساخت یک کامپیوتر سفارشی که بر اساس نیازهای خودتان ساخته شده است بسیار رضایت بخش‌تر خواهد بود. اما اکثریت مطلق ترجیح می‌دهند که سهام آن را خریداری کنند چرا که از ضررهای اختمالی آن هراس دارند.
استفاده از اثر انگشت خودمان به جای یک کلمه‌ی عبور که به صورت تصادفی ایجاد شده، نباید برای ما امری غیرممکن باشد. علاوه بر این، زمانیکه از اثر انگشت برای دسترسی به کیف پول بهره می‌بریم، خطر از دست دادن آن ما را تهدید نمی‌کند.

تکنولوژی سامسونگ ، ارزدیجیتال و سامسونگ

2-سامسونگ سرعت را برای رقبایش تنظیم می‌کند.
پیشتاز بودن در صنعت معایب خودش را دارد. آنها بار اقتصادی لازم برای توسعه‌ی یک بازار جدید به دوش می‌کشند که آیندگانی که وارد این صنعت می‌شوند از آن سود ببرند. اما رقابتی در این سطح منجر به افزایش تعداد علاقمندان به حوزه‌ی ارزهای دیجیتال خواهد شد. سامسونگ میهمانی را آغاز کرده و بزودی دیگران نیز ملحق خواهند شد.
کمپانی اچ‌تی‌سی اولین گوشی مجهز به بلاک‌چین در جهان را تحت عنوان HTC Exodus تولید کرده‌است.
آزمایشگاه‌های سیرین، گوشی تلفن هوشمند و پیشرفته‌ای با نام تجاری بلاک‌چین تولید کردند که کیف پول‌های با قابلیت ذخیره سازی و سیستم توزیع را داراست. بنابراین سامسونگ اولین برند تجاری بزرگ در حوزه‌ی تلفن همراه نیست که وارد این فرایند شده اما قطعا بزرگترین آنهاست.
گزارش دیلی هودل نشان می‌دهد که اپل نیز به صورت بالقوه در صدد یک حرکت بزرگ در زمینه‌ی بلاک‌چین بوسیله‌ی ثبت SEC است. مطمئن باشید که نام فن‌آوری بلاک‌چین در ذهن بزرگترین نام‌های تجاری فعال در بازار وجود دارد. من فکر می‌کنم که کمی به زمان نیاز است تا اپل بتواند استراتژی و برنامه‌ی خود برای کیف پول دیجیتال و ادغام آن با اپل پی را انجام دهد.
صرف‌نظر از دستاوردی که سامسونگ برای جهان ارزهای دیجیتال به ارمغان می‌آورد، این بیانگر سیر صعودی بازار رمزنگاری و ارز دیجیتال در ماه‌ها و سالهای آینده است. به طور خاص در نزد نام‌های بزرگ موجود در بازار.
هوآوی بزرگترین شرکت چینی فروشنده‌ی تلفن همراه و سومین فروشنده‌ی برتر در کل دنیا نیز قبلا پشتیبانی خود از ارزهای دیجیتال را با ایجاد دسترسی  از طریق اپلیکیشن از پیش نصب شده‌ی کیف‌پول بیت‌کوین بر روی گوشی های  جدید خود و مدل Honor  اعلام کرده‌بود.

نمایی از شرکت سامسونگ که روی فناوری بلاکچین سرمایه گذاری زیادی کرده است

3-معرفی کیف پول‌های ارز دیجیتال، شروع یک مسیر بزرگتر است.
پرداخت‌های بدون تماس از طریق موبایل مثل اپل‌پی، گوگل‌پی و سامسونگ‌پی در حال گسترش هستند. دوباره رجوع می‌کنیم به آمار: از سال 2015 تا سال 2018 میزان پرداخت‌های موبایلی در بین کاربران با رشدی بیش از سه برابر از 53.9 میلیون به 166 میلیون جهش کرده‌است.
فراگیر شدن پرداخت‌خای تلفن همراه مدتی زمان می‌یرد اما در عرض 6 سال از 5 میلیون کاربر در سال 2012 به رقم 166 میلیون در سال 2018 رسیده که این سیر صعودی سرسام آور است.
در زول سال 2018 و ماه‌های منتهی به سال 2019، چندین شرکت کارت‌های ارز دیجیتال خود را روانه‌ی بازار کرده‌اند.شرکت‌هایی مثل: TenX, Crypto.com بیت پلی و شیفت.
ایده‌ی خوبیست، معرفی کارت‌های ارز دیجیتال برای انجام تراکنش ها. با این حال باید بررسی کنیم که آیا مردم ترجیح می‌دهند که تا کارت دیگری را به کیف پول ضخیم شده‌ی خود اضافه کنند یا ترجیح می‌دهند که به راحتی از آن بر روی گوشی خود استفاده کنند. احتمالا اکثریت کاربران استفاده از آن فقط بر روی گوشی‌های خود را انتخاب خواهند کرد.
داشتن کیف پول دیجیتال بر روی گوشی همراه می‌تواند سرآغازی برای استفاده‌ی روزمره از ارز دیجیتال باشد. مطمئنا پیش از آنکه سامسونگ قابلیت‌های کیف پولش را معرفی کند، ما به یک اپلیکیشن کوین‌بیس برای ذخیره‌ی بیت‌کوین مان نیاز داریم اما این عملی نیست.
در حال حاضر تصور کنید که سامسونگ از طریق یکپارچه سازی ارز دیجیتال و سامسونگ پی از طریق یک مبادله‌ی داخلی بتواند با تبدیل بیت‌کوین به اعتبار، به طور موثر با استفاده از ارز دیجیتال، پرداخت انجام دهد. می‌شود انتظار داشت که دیگران هم به راحتی از چنین فرایندی پیروی کنند.


ارزدیجیتال ، ولت ارزدیجیتال سامسونگ ، کیف پول سخت افزاری سامسونگارزهای دیجیتال هنوز فراگیر نشده‌اند اما جهان برای ورود آماده است. مون‌وال، لیستی از شرکت‌هایی که تکنولوژی بلاک‌چین را اتخاذ کرده‌‍اند تهیه کرده‌است.نام‌های سرشناس بزرگ زیادی به چشم می‌خورند مانند: فیسبوک، علیبابا، آمازون و اخیرا JPMorgan Chase..
قواعد با فراز و فرود فراوان در سال 2018 برای ارزهای دیجیتال اجرایی شدند. و این تنها شاهکاریست که باید برای آن جشن گرفت و خوشحال بود. قوانین بهتر می‌توانند ایجاد بستر برای ساخت یک محیط مناسب برای رشد و شکوفایی و پیشرفت با کمترین ضرر فراهم کند.
حدفاصل 2017 تا 2018 زمانی بود که ارزهای دیجیتال طرحی سودآور برای خرده‌فروشان به حساب می‌آمدند.
عبور از زمستان ارزهای دیجیتال با تغییر رویکرد عمومی از ارزش‌های سوداگرانه‌ی به تغییرات زیربنایی تکنولوژی میسر می‌شود. مطمئنا لذتی در تماشای سقوط بیت‌کوین از 3100 دلار در دوران اوجش، پایان سال 2018 وجود ندارد اما در یک زمینه‌ی کلی می‌بینیم فضای رمزارز دیجیتال به سرعت رو به گسترش است.
می‌شود انتظار داشت که سال 2019 سال شگفت‌آوری در راستای گسترش و صعود فزایند‌ی ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک‌چین باشد.

این مطلب توسط تیم نویسندگان و مترجمان ماینرتک تهیه گردیده است و هرگونه بازنشر تنها با ذکر منبع مجاز است.