تحلیل بازار ، رمزارز ، فیدلیتی ، بیتکوین ماکسیمالیست ، استخرج بیتکوین ، خرید و فروش بیتکوین ، ساتوشی ، بیتکوینینست

 "فیدلیتی دیجیتال"، بازوی اجرایی دارایی و سرمایه‌‌گذاری "فیدلیتی" تبدیل به اولین موسسه‌ی اقتصادی در زمینه‌ی پرداخت‌های بیتکوینی به اصطلاح "Torch" شده است که از طریق بازپخش کردن از یک کاربر به کاربر دیگر در سراسر جهان ازطریق شبکه‌ی جهانی لایتنینگ بیتکوین انجام می‌شود.
با بیش از 27.000.000 مشتری، "فیدلیتی" در مجموع دارایی در حدود 7.2 تریلیون دلار را مدیریت می‌کند. و با این رقم در ایالات متحده پیشگام در برنامه‌های پس‌انداز بازنشستگی است و یکی از بزرگترین ارائه کنندگان برنامه‌های بازنشستگی برای موسسات غیرانتفاعی نیز هست. این غول سرمایه‌گذاری روز جمعه، 22 فوریه اعلام کرد که با همکاری با شرکت "بیت‌کوین ماکسیمالیست" مستقر در توکیو علاقمند به حضور در زمینه‌ی استخراج و خرید و فروش بیت‌کوین است.
کاربر توئیتر  @wiz اعلام کرد که این را از کارآفرین صنعت بیت‌کوین "چارلی شرم"، دریافته است.

او نوشت که چه کسی می‌خواهد که مشعل‌دار بعدی باشد؟ و در پیامی از کاربری با بیش از سه میلیون "ساتوشی"  به او پاسخ داده شد که: من یک شرکت معتمد را انتخاب می‌کنم. سه میلیون ساتوشی معادل 142 دلار است.
"فیدلیتی" تبدیل به دویست وبیست ونهمین مشعل‌دار خواهد شد.

فیدلیتی در زمینه ماینینگ بیتکوین و خرید و فروش رمزارزبه گزارش بیتکوینیست، پروسه‌ی لایتنینگ در چند هفته‌ی اخیر به شکل فزاینده‌ای به سطح جدیدی از وجود رسیده است و دائما در حال توسعه است. این ابتکار عمل شامل انتقال ده هزار ساتوشی (0.34 دلار) به ازای انتقال از هر کاربر به کاربر دیگر است.بنابر اعلام وبسایت اصلی شرکت، فیدلیتی در مجموع دویست و بیست و نهمین مشعل‌دار در این زمینه خواهد شد.
منابع پیشین شامل شرکت های BitMexResearch, Binance CEO ‘CZ’ Changpeng Zhao, TRON’s Justin Sun شده است.
مهمتر این‌که "فیدلیتی" تبدیل به اولین موسسه‌ی مالی خواهد شد که رسما وارد زمینه‌ی مبادلات دیجیتال می‌شود. زمانی که حجم سرازیر شدن موسسات و نهادهای دولتی در ماه‌های اخیر به این زمینه را بررسی کنیم، متوجه خواهیم شد که حضور موسسه‌ی "فیدلیتی" نیز چندان شگفت‌آور بنظر نمی‌رسد.
در سال 2018 یکی از غول‌های سرمایه‌گذاری اعلام که فروش ارز اعتباری را به 27 میلیون مشتری خود آغاز خواهد کرد. بنابراین مشارکت در این روندهای پرداخت اعتباری احتمالا تجربه‌ی ارزشمندی برای دارایی‌های دیجیتال "شرکت فیدلیتی" خواهد بود که به دنبال ایجاد یک پلتفرم خدماتی کامل برای ارزهای دیجیتال است.
تام جوزپ، سرپرست شرکت بیان کرد که: شرکت‌ها و صندوق‌های تامینی و دیگر سرمایه‌گذاران ماهر نیز به طور جدی، در حال فکر کردن به ورود در این فضا هستند. همچنین نظارت بر پیدایش و و سرعت گسترش سطح دوم از شبکه‌های ثانویه نیز جالب خواهد بودچرا که قادر به انتقال و پرداخت‌ها به صورت دست‌به‌دست نیز هستند.
(هرچند که موضوع ایجاد آگاهی پیرامون این تکنولوژی جدید، مهمترین نکته‌ در این رابطه در حال حاضر است.)

رمزارز ، فیدلیتی ، بیتکوینیست ، شرکت تسلا ، ایلان ماسک ، بیتکوین ، بیت کوین


بر اساس ارزیابی منابع در حال حاضر 6561 گره قابل دسترسی، 29777 کانال لایتنینگ با ارائه‌ی ظرفیت پرداخت 2.85 میلیون دلار، بیانگر رشد چشمگیر ماهیانه 26% ظرفیت در سطح شبکه را نشان می‌دهد.
آیا نفر بعدی ایلان ماسک است؟
بیتکونیست گزارش می‌دهد که شرکت‌کنندگان در فرایند انتقال اعتبار از ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا را فراخوانده‌اند تا با ثبت انتقال، مشعل دریافت کند.
جک دورزی، مدیرعامل توئیتر هم وارد این تعاملات شده و اعلام کرده است که خدمات بیت‌کوین لایتنینگ ممکن است به توئیتر نیز راه یابند.

منبع: بیتکوینیست

این مطلب توسط تیم ترجمه ماینرتک تهیه گردیده است و هرگونه بازنشر تنها با ذکر منبع مجاز است.