مدیر مالی صرافی  Binance : کسب و کار همچنان سودآور، اگرچه بازار خرسی است.

صرافی بایننس ، بازار رمزارزها ، قیمت بیتکوین ، بیت کوین ، قیمت کوین ، ماینینگ رمزارز ، ترید و خرید و فروش کریپتو

مدیر مالی صرافی کریپتو Binance– در حال حاضر بزرگترین حجم های تجارت روزانه جهانی را دارد– گفته است کسب و کار سودآور باقی می ماند، اگرچه بازار نزولی است. مدیر مالی، وِی ژو اظهاراتش را در مصاحبه با CNBS در 14 فوریه بیان کرد.
با بیتکوین زیر 4000 دلار،  در ده هفته گذشته – و معاملات حدود 82 درصد پایین تر از قیمت بالای تمام زمان ها یعنی 20,000$ - ژو اظهار داشت که سودآوری تبادلات به طور کامل وابسته به چشم انداز عرضی بازار نیست. وی افزود، "تا امروز حتی در این بازار خرسی ما همچنان کسب و کار سودآوری داریم."به گزارش CNBC، ژو که در سپتامبر 2018 به کسب و کار پیوست قبلاً به عنوان مدیر مالی برای سایت مشاغل چین Zhaopin و شرکت تبلیغات تلویزیونی Charm Communications کار می کرد که طبق گزارش ها هر دو تحت نظارت او کار می کردند.در پاسخ به این سوال که آیا باینَنس Binance می تواند از تجربه شخصی ژو جهت یافتن پیشنهاد عمومی ابتدایی خودش بهره ببرد، ژو گفت چنین برنامه ای برای کوتاه مدت وجود ندارد.

Binance bitcoin صرافی بایننس خرید و فروش بیت کوین اتریوم واضح است که باینَنس  Binance به طور عمومی از برنامه های مالی خود پرده برنمی دارد. با این که پیش از اظهارات ژو نیز از قرائن پیدا بود که کسب و کارشان رو به رشد است.
نوامبر گذشته مدیر مالی باینَنس Binance  چانگ پنگ ژائو  در صنعت بیشتر به عنوان CZ معروف است - گفت شرکت درباره بازار خرسی منتج به اُفت حجم های بازرگانی نگرانی ندارد و حجم های تجاری همچون دو یا سه سال گذشته بالا باقی می مانند. وی همچنین گفت که کسب و کار در باینَنس  Binance همچنان سودآور است.
تابستان گذشته، CZ اعلام کرد که درآمد باینَنس  Binance برای نیمه اول سال 2018 تقریبا 300 میلیون دلار بود – این بار نیز علیرغم ارزیابی های بازار خرسی بود. وی پیش بینی کرد که سود خالص تا پایان سال بین 500 میلیون دلار تا 1 میلیارد دلار خواهد بود.
با وجود سلامتی آشکار باینَنس Binance ، دیگر شرکت‌ها فشار ناشی از رکود طولانی مدت بازار را احساس می کنند.در این هفته، یک شریک مجرب در یک صندوق سرمایه گذاری ارزیابی نزولی در فضای کریپتو را پیش بینی کرد، "با توجه به این که چه مقدار حجم های تجاری در سال گذشته کاهش یافته اند." همچنین تحلیلگران بانک سرمایه گذاری جهانی جِی پی اِم مورگان چِیس نیز اثر زیانبار بازار خرسی را بر علاقه مندی سرمایه گذاران سازمانی آینده ثبت کرده اند.دیگران - به ویژه وام دهندگان در صنعت – طبق گزارش ها شرایط نزولی را بهتر تحمل می کنند، زیرا بازار خرسی ظاهرا رشد اعتبارات ارز کریپتو را نیرو میبخشد.

Bitcoin miner binance صرافی بایننس بیتکوین
بر طبق گزارش CoinMarketCap، باینَنس  Binanceطی 24 ساعت گذشته حدود 546 میلیون دلار در معاملات داشته که تقریباً 25 درصد در همان روز کاهش یافته است.

این مطلب توسط تیم ترجمه ماینرتک تهیه گردیده است و هرگونه بازنشر تنها با ذکر منبع مجاز است.