بررسی ماینر s17 ، بررسی ماینر Antminer S17 pro ، Antminer S17 ، فروش انت ماینر  Antminer S17، خرید ماینر Antminer S17 ، خرید و فروش ماینرهای شرکت بیت مین، نقد و بررسی ماینر  Antminer S17 pro


مدت زیادی هست که عرضه اسیک‌های جدید تحت الگوریتم شا 256 (sha-256)شرکت bitmain هیاهوی بسیاری به راه انداخته است. به ویژه از وقتی که این شرکت در پایان ماه مارس تاریخ فروش نسل جدید انت‌ماینر خود به نام S17 را تاریخ 9 آوریل 2019 اعلام کرد. کمی پیش از شروع فروش اطلاعات رسمی دقیق فنی این ماینر در وبسایت bitmain ظاهر شد که در زیر به بررسی آن خواهیم پرداخت.
Antminer S17در دو نسخه معمولی و Pro (حرفه‌ای) عرضه شده است.


ماینر اس 17،  Antminer S17 Pro ، اسیک اس 17 پروتفاوت اصلی بین این دو نسخه، وجود سه حالت عملیاتی نرمال، مصرف بهینه و توربو است.در نسخه s17  معمولی تنها دو حالت اول یعنی مصرف بهینه و نرمال وجود دارد. باید دقت داشته باشید برای هر نسخه هم دو مدل وجود دارد. یعنی دو نسخه از ماینر s17  با قدرت هش 50 تراهش و 53 تراهش بر ثانیه موجود است. علاوه بر این بهره‌وری انرژی هم برای هر دو نسخه مشابه خواهد بود.
اما از لحاظ فنی، S17 Pro  جالب‌تر به نظر میاید. بیایید نگاه دقیق‌تری به آن بیندازیم.
ویژگی‌های فنی انت ماینر S17 Pro:
الگوریتم: شا-256
هش ریت: (حالت بهینه: 36 ترا هش) ، (حالت  نرمال: 53 ترا هش) و (حالت توربو: 62 تراهش!!!)
بهره وری انرژی: (مصرف بهینه: 36 ژول تراهش)، (عادی 39.5 ژول)، و (مصرف توربو: 45 ژول بر تراهش. )
نویز: 82 دبی
ابعاد: 296*178*298
وزن: 9.5 کیلوگرم
تاریخ عرضه: 20 تا 30 آوریل 2019

نمایی از شرکت بیت مین، bitmain، تولید و فروش انواع ماینر اسیک با توجه به انعطاف توان هش‌ریت دستگاه در حالت‌های مصرف بهینه و توربو، می‌توانیم تنوع نسبتا زیادی را در یک دستگاه شاهد باشیم. شاید این نشانی از عدم تثبیت تکنولوژی چیپست جدید بیت مین -چیپ 7 نانومتری- این شرکت باشد. از آن‌جایی که تراشه‌ی اسیک‌‌ها با طیف وسیعی از پارامترها تولید می شوند، بسیاری از آن‌ها قادر به کار در حالت‌های غیر استاندارد نیستند و برنامه‌ی شرکت بیت‌مین هم بررسی چیپست‌ها در زمان تولید است. به علاوه به نظر می‌رسد Antminer S17 Pro و S17 معمولی ، یک نسخه ضعیف‌تر از Antminer T17 همین شرکت باشد که هش‌ریت کمتر، اما مصرف کمتری هم دارد.متاسفانه در حال حاضر هیچ اطلاعات فنی دقیق در مورد این مدل در وب سایت شرکت وجو ندارد. اما با توجه به تصویر منبع تغذیه در T17 مشخصا مصرف برق Antminer S17  کمتر خواهد بود.

تصویر Antminer S17 Pro ، تصویر ماینر اس 17به توجه به عرضه این ماینر در همین یکی دو روز گذشته، هنوز اطلاعات تکمیلی در وبسایت شرکت قرار داده نشده، اما برای اطلاع بیشتر، به وبسایت bitmain سری بزنید.

این مطلب توسط تیم نویسندگان و مترجمان ماینرتک تهیه گردیده است و هرگونه بازنشر تنها با ذکر منبع مجاز است.